Розклад 1 - 4 класи І семестр, 2019/20 н. р. р.

Розклад 5-9 класи І семестр навчальний рік 2019/20

 

        «Погоджено»                                                   Розклад занять                               «Затверджено»

на  І СЕМЕСТР  2019-2020н.р

         Голова ПК________Коренева Н.П.                                                 Директор ________Спітковська К.В.

День тижня

ур.

5-А

5-Б

Понеділок

1

 Історія

332

 Українська мова

328/405

2

 Історія \Українська мова

332/328

 Українська мова / Історія

328/405

3

 Українська мова

328/314

 Історія

405

4

 Німецька мова

332

 Трудове навчання

143/142

5

 Зарубіжна літ.

332

 Трудове навчання

143/142

6

 Образотв. мистецтво

142

 Англійська мова

320/336

7

 

 

 

 

8

 

 

 

 

Вівторок

1

Інформатика

300/301

Математика

405

2

Фізична культура

 236

Математика

405

3

Математика

332

Німецька мова

405

4

Математика

332

Образотв. мистецтво

142

5

Англійська мова

320/336

Природознавство  

303

6

Англійська мова

320/336

Фізична культура

236

7

 

 

 

 

8

 

 

 

 

Середа

1

Німецька мова

332

Фізична культура

236

2

Природознавство  .

303

Зарубіжна література

405

3

Українська література

332

Математика

405

4

  Математика

332

Українська література

405

5

Основи здоров’я

332

Англійська мова

320/336

6

Фізична культура

236

Англійська мова

320/336

7

 

 

 

 

8

 

 

 

 

Четвер

1

Природознавство

303

Математика

405

2

Зарубіжна література

332

Українська мова

405/314

3

Образотворче мистецтво

332

Українська мова

405/314

4

Музика

327

Зарубіжна література

405

5

  Англійська мова

320/336

Основи здоров’я

405

6

Українська література

332

Інформатика

300/301

7

 

 

 

 

8

 

 

 

 

П’ятниця

1

Трудове навчання

143/142

Музика

327

2

Трудове навчання

143/142

Німецька мова

405

3

Математика

332

 Фізична культура

236

4

Українська мова

329/314

Математика

405

5

Українська мова

329/314

Природознавство

303

6

Фізична культура

101

Українська література

405

7

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

       Розклад занять

«Погоджено»                                         на   І СЕМЕСТР 2019-2020н. р.                    «Затверджено»

             

       Голова ПК________Коренева Н.П.                                                          Директор гімназіїї ________Спітковська К.В.

День тижня

ур.

7-А

7-Б

 7-В

Понеділок

1

Історія України

130

Образот. мистецтво

314

Англійська мова

320/414

2

Історія Всесвітня

130

Географія

401

Образот. мистецтво

314

3

Хімія      

303

Основи здоров’я

130

Українська літ

311

4

Англійська мова

320/340

Геометрія

         130

Географія

401

5

Географія

401

Зарубіжна література

317

Історія України / Хімія

      303

6

Музика

327

Українська мова

311/314

Алгебра

130

7

Труд. навчання

143/142

Українська мова

311/314

Інформатика

300/301

8

 

 

 

 

 

 

Вівторок

1

Німецька мова

328/329

Фізкультура

   236

Українська мова

314/311

2

Алгебра

130

Німецька мова

328/329

Українська мова

314/311

3

Алгебра

130

Хімія

303

Фізкультура

236

4

Фізична культура

236

Алгебра

130

Нім. мова

328/329

5

Образот. мистецтво

142

Алгебра

130

Українська літ

311

6

Історія України / Хімія

303

Біологія

312

Музика

327

7

Біологія

312

Історія Всесвітня

411

Історія Всесвітня

303

8

 

 

 

 

 

 

Середа

1

Англійська мова

320/340

Українська літ

314

Біологія

312

2

Англійська мова

320/340

Українська літ

314

Географія

411

3

Основи здоров’я

142

Англійська мова

320/340

Зарубіжна література

414

4

Зарубіжна література

414

Англійська мова

320/340

Хімія      

303

5

Українська мова

317/311

Геометрія

130

Зарубіжна література

340

6

Українська літ.

317

Історія України / Хімія

411 /303

Геометрія

130

7

Зарубіжна література

340

Історія України

411

Англійська мова

320/414

8

 

 

 

 

 

 

Четвер

1

Фізична культура

236

Фізика

412

Ніецька мова

328/329

2

Географія

401

Німецька мова

328/329

Алгебра

130

3

Німецька  мова

328/329

Музика

327

Алгебра

130

4

Геометрія

130

Географія

414

Фізика

412

5

Геометрія

130

Зарубіжна література

332

Фізкультура

236

6

Українська літ.

317

Українська мова

338/314

Історія України

311

7

Інформатика

300/301

Фізкультура

101

Українська мова

314/311

8

 

 

 

 

 

 

П’ятниця

1

Фізика

412

Англійська мова

320/340

Основи здоров’я

405

2

Біологія

312

Фізика

412

Геометрія

130

3

Алгебра

130

Труд. навчання

143/142

Фізична культура

236

4

Українська мова

317/311

Алгебра

130

Англійська мова

320/414

5

Українська мова

317/311

Фізична культура

236

Фізика

412

6

Фізика

412

Інформатика

300/301

Біологія

312

7

Фізична культура

101

Біологія

312

Труд. навчання

143/142

8

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять

«Погоджено»                                     на   І  СЕМЕСТР 2019-2020 н. р.                         «Затверджено»

             

Голова ПК________Коренева Н.П.                                                                              Директор  ________Спітковська К.В.

День тижня

ур

8-А

8-Б

8-В

Понеділок

1

Фізична культура

236

Зарубіжна література

411

Українська література

311

2

Зарубіжна література

411

Хімія

303

Українська література

311

3

Зарубіжна література

411

Біологія

312

Алгебра

224

4

Хімія

303

Українська література

314

Алгебра

224

5

Фізика

412

Українська література

314

Біологія

312

6

Історія Украйни

303

Фізична культура

236

Біологія

312

7

Історія Украйни

401

Англійська мова

414/320

Хімія

303

8

 

 

 

 

 

 

Вівторок

1

Геометрія

130

Історія України

411

Географія

401

2

Фізика

412

Інформатика

300/301

Англійська мова

414/320

3

Англійська мова

340/320

Фізика

412

Фізична культура

236

4

Географія

401

Фізика

412

Геометрія

411

5

Інформатика

300/301

Німецька мова

328/329

Фізика

412

6

Алгебра

130

Українська мова

311/314

Німецька мова

328/329

7

Німецька мова

328

Українська мова

311/314

Фізика

412

8

 

 

 

 

 

 

Середа

1

Історія Всесвітня

411

Основи здоров’я

142

Хімія

303

2

Мистецтво

327

Фізична культура

236

Зарубіжна література

312

3

Хімія

303

Мистецтво

327

Українська мова

311/314

4

Основи здоров’я

    142

Українська мова

311/314

Мистецтво

327

5

Фізична культура

236

Алгебра

314

Історія України

303

6

Українська мова

311/329

Зарубіжна література

340

Історія України

314

7

Українська мова

311/329

Історія Всесвітня

314

Фізична культура

 236

8

 

 

 

 

 

 

Четвер

1

Українська мова

311/314

Геометрія

320

Географія

401

2

Біологія

312

Геометрія

320

Основи здоров’я

142

3

Біологія

312

Англійська мова

414/316

Алгебра

320

4

Українська література

314

Історія України

411

Німецька мова

328/329

5

Українська література

314

Нім. мова

328/329

Інформатика

300/301

6

Геометрія

130

Біологія

312

Англійська мова

414/320

7

Німецька мова

328

Фізична культура

236

Англійська мова

414/320

8

 

 

 

 

 

 

П’ятниця

1

Алгебра

130

Географія

401

Історія Всесвітня

411

2

Англійська мова

340/320

Географія

401

Українська мова

311/314

3

Географія

401

Хімія

303

Українська мова

311/314

4

Трудове навчання

143

Алгебра

411

Фізична культура

236

5

Алгебра

130

Алгебра

411

Трудове навчання

143

6

Англійська мова

340/320

Трудове навчання

143

Геометрія

311

7

Фізична культура

236

Англійська мова

414/320

Зарубіжна література

311

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                          

«Погоджено»                                                           Розклад занять                                      «Затверджено»

на  І СЕМЕСТР  2019-2020н.р

Голова ПК________Коренева Н.П.                                                             Директор     ________Спітковська К.В.

День тижня

ур

6-А

6-Б

6-В

Понеділок

1

 Трудове навчання

143/142

 Географія

401

 Фізична культура

236

2

 Трудове навчання

143/142

 Математика

315

 Німецька мова

414

3

 Німецька .мова

401

 Математика

315

   Образотв. мистецтво

142

4

 Математика

315

 Біологія

312

 Українська мова

311/405

5

 Математика

315

 Англійська мова

316/340

 Українська мова

311/405

6

 Основи здоров’я

401

 Англійська мова

316/340

   Українська література

405

7

 Українська література

405

 Фізична культура

101

 

 

8

 

 

 

 

 

 

Вівторок

1

 Образотв. мистецтво

142

 Зарубіжна література

315

 Музика

327

2

 Географія

401

 Трудове навчання

143/142

 Зарубіжна література

315

3

 Українська мова

314/311

 Трудове навчання

143/142

   Математика

315

4

 Українська мова

314/311

 Зарубіжна література

312

   Математика

315

5

 Історія

411

 Математика

315

 Англійська мова

316/340

6

 Англійська мова

316/401

 Образотв. мистецтво

315

 Трудове навчання

143/142

7

 Фізична культура

236

 Інформатика

300/301

 Трудове навчання

143/142

8

 

 

 

 

 

 

Середа

1

 Зарубіжна література

315

 Українська література

331

 Українська мова

311/328

2

 Німецька мова

401

 Основи здоров’я

331

   Українська мова /Історія

311/328

3

 Біологія

312

 Німецька мова

331

 Історія

411

4

 Фізична культура

236

 Історія

411

   Біологія

312

5

 Математика

315

 Фізична культура

   236

 Українська література

405

6

 Українська література

405

 Географія

401

 Німецька мова

414

7

 

 

Українська мова

331/405

 Фізична культура

101

8

 

 

 

 

 

 

Четвер

1

 Інформатика

300/301

 Українська мова

331/203

   Біологія

312

2

 Зарубіжна література

311

 Математика

315

 Історія

411

3

 Географія

401

 Математика

315

 Зарубіжна література

311

4

 Українська  мова

314/311

 Англійська мова

316/340

 Математика

315

5

 Українська мова/ Історія

311

 Біологія

312

 Англійська мова

316/340

6

 Історія

411

 Фізична культура

236

   Географія

401

7

 Біологія

312

 

 

 Англійська мова

316/340

8

 

 

 

 

 

 

П’ятниця

1

 Фізична культура

236

 Німецька мова

331

 Інформатика

300/301

2

 Математика

315

 Українська мова

331/328

   Фізична культура

236

3

 Математика

315

 Українська мова /Історія

327/331

 Основи здоров’я

340

4

 Музика

327

 Історія

331

   Географія

401

5

 Англійська мова

316/203

 Українська література

331

 Математика

315

6

 Англійська мова

316/203

 Музика

327

 Математика

315

7

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Погоджено»                                                    Розклад занять                                     «Затверджено»

на  І СЕМЕСТР  2019-2020н.р

Голова ПК________Коренева Н.П.                                                          Директор ________Спітковська К.В.

День тижня

ур.

9-А

9-Б

Понеділок

1

Алгебра

315

Англійська мова

340

2

Фізика

412

Англійська мова

340

3

Фізика

412

Алгебра

332

4

Всесвітня історія

411

Фізика

     412

5

Фізична культура

236

Українська література

331

6

Алгебра

315

Фізика

     412

7

Біологія

312

Зарубіжна література

411

8

 

 

 

 

Вівторок

1

Англійська мова

414

Хімія

303

2

Основи здоров’я

411

Хімія

303

3

Українська мова

317

Біологія

312

4

Українська мова

317

Фізична культура

236

5

Англійська мова

414

Біологія

312

6

Зарубіжна література

332

Фізика

      412

7

Зарубіжна література

332

Українська мова

317

8

 

 

 

 

Середа

1

Географія

401

Алгебра

224

2

Геометрія

315

Алгебра

224

3

Фізична культура

236

Історія України

328

4

  Географія / Історія України

401/328

Історія України \ Географія

328/401

5

Мистецтво

327

Основи правознавства

411

6

Геометрія

315

Мистецтво

327

7

Історія України

315

Географія

401

8

 

 

 

 

Четвер

1

Українська література

317

Зарубіжна література

315

2

Хімія

303

Інформатика

300/301

3

Українська література

317

Основи здоров’я

142

4

Біологія

312

Українська мова

317

5

Англійська мова

414

Українська мова

317

6

Фізика

412

Англійська мова

340

7

Хімія

303

Українська література

331

8

 

 

 

 

П’ятниця

1

Алгебра

315

Трудове навчання

224

2

Трудове навчання

411

Всесвітня історія

224

3

Основи правознавства

411

Німецька мова

       329

4

Німецька мова

328

Геометрія

224

5

Німецька мова

328

Геометрія

224

6

Українська мова

317

Фізична культура

       236

7

 Інформатика

300/301

Німецька  мова

      329

8

 

 

 

 

 

 

 

        

Розклад 10 клас (мультипрофіль) навчальний рік 2019/20

 

«Погоджено»                                                                               Розклад занять                                                                   «Затверджено»

                                    на  І СЕМЕСТР  2019-2020 н.р.

         Голова ПК________ Коренева Н.П.                                                                           Директор ________Спітковська К.В.

День тижня

ур

10-А

10-Б

 

А 1

А 2

А 3

А 1

А 2

А 3

 

Понеділок

1

Україн. літ

224

Матем.(А.)

317

Біологія

312

 Україн. літ

317

Матем.(А.)

224

Біологія

312

 

2

    Україн. літ

224

Матем.(А.)

317

Біологія

312

 Україн. літ

317

Матем.(А.)

224

Біологія

312

 

3

Англійська мова

 414/338

Технологіі

 320

 

4

Англійська мова

  414/338

Захист Вітчизни

   302/1м

 

5

Захист Вітчизни

302/1м

Англійська мова

     414/338 

 

6

   Іст. України

328

Українська література

331

  Іст. України

328

Українська література

317

 

7

Іст. України

328

Українська література

331

 Іст. України

328

Українська література

  317

 

8

 

 

 

 

 

Вівторок

1

Матем.(А.)

332

 Матем.(Г.)

317

Матем.(А.)

332

Матем.(А.)

332

Матем.(Г.)

317

Матем.(А.)

332

 

2

Матем.(А.)

332

 Матем.(Г.)

317

Матем.(А.)

332

Матем.(А.)

332

Матем.(Г.)

317

Матем.(А.)

332

 

3

Українська мова

224/331

Громадянська освіта

414

 

4

Українська мова

224/331

Хімія

303

 

5

Фізична культура

  236

Українська мова

 224/331

 

6

Географія

411

Українська мова

 224/331

 

7

  Географія

405

Фізична культура

236

 

8

 

 

 

 

 

Середа

1

Фізика

412

Англійська мова

 414/338 

 

2

Фізика

412

Англійська мова

  414/338 

 

3

Англійська мова

414/338

Фізика

412

 

4

Англійська мова

414/338

Фізика

412

 

5

Громадянська освіта

  312

Інформатика

300/301

 

6

Іст. України

328

 Матем.(А.)

332

Біологія

312

 Іст. України

328

Матем.(А.)

332

Біологія

312

 

7

 

 Матем.(А.)

332

Біологія

312

 

 

Матем.(А.)

332

Біологія

312

 

8

 

 

 

 

 

Четвер

1

Біологія

Історія України

411

Біологія

Історія України

332

 

2

Фізична культура

236

Українська мова

224/331

 

3

Хімія

303

Українська мова

224/331

 

4

Всесвітня історія

331

Фізична культура

236

 

5

Українська мова

 224/331

Всесвітня історія

303

 

6

Українська мова

224/331

Зарубіжна література

405

 

7

Біологія

Історія України

411

Біологія

Історія України

401

 

 

8

 

 

 

П’ятниця

1

Зарубіжна література

314

Англійська мова

414/338

 

2

Інформатика

300/301

Англійська мова

414/338

 

3

 Україн. літ

317

  Матем.(Г.)

414

Біологія

   312

   Україн. літ

317

 Матем.(Г.)

 414

Біологія

312

 

4

Матем.(Г.)

332

Біологія

312

 Матем.(Г.)

332

   Матем.(Г.)

332

Біологія

 312

Матем.(Г.)

332

 

5

Матем.(Г.)

332

Біологія

312

 Матем.(Г.)

332

   Матем.(Г.)

332

Біологія

 312

Матем.(Г.)

332

 

6

Англійська мова

  414/338

Географія

401

 

7

Технології

303

  Географія

401

 

 

 

 

 

 

 

                                                               

 

Розклад 11 клас (мультипрофіль) навчальний рік 2019/20

«Погоджено»                                                                                 Розклад занять                                                     «Затверджено»

               на  І СЕМЕСТР  2019-2020 н.р.

Голова ПК________ Коренева Н.П.                                                                          Директор ________Спітковська К.В.

День тижн

ур.

                                    11-А

11-Б

В 1

В 2

В 3

В 1

В 2

В 3

Понеділок

1

Захист Вітчизни

302/1м

Українська мова

331

2

Фізична культура

236

Українська мова

331

3

Українська мова

331

Фізична культура

236

4

Українська мова

331

Інформатика

300/301

5

 Іст. України

411

Матем. (А.)

 224/329

Біологія

  Іст. України

411

  Матем. (А.)

 224/329

Біологія

  1м

6

 Іст. України

411

Матем. (А.)

 224/329

  Біологія

  Іст. України

411

Матем. (А.)

 224/329

Біологія

7

Фізика

412

Захист Вітчизни

302/1м

8

 

 

 

 

Вівторок

1

Біологія

312\1м

Укр. літ.

    331

Біологія

312\1м

Укр. літ.

    331

2

 Біологія

312\1м

  Укр. літ.

331

Біологія

312\1м

Укр. літ.

331

3

 Іст. України

411

 Матем. (Г.)

401/329

Біологія

1 м

 Іст. України

411

 Матем. (Г.)

401/329

Біологія

1 м

4

Англійська мова

414

Англійська мова

338

5

Матем. (А.)

 405

Укр. літ.

  317

 Матем(А.)

   405

   Матем. (А.)

405

Укр. літ.

317

  Матем.(А.)

405

6

Матем. (А.)

405

    Укр. літ.

  317

  Матем(А.)

405

Матем. (А.)

405

Укр. літ.

317

    Матем.(А.)

405

 

Англійська мова

414

Англійська мова

338

 

 

 

 

 

Середа

1

Україн. літ

317

Матем  (А.)

 130/329

Біологія

Україн. літ

317

Матем. (А.)

130/329

Біологія

2

Україн. літ

317

Матем. (А.)

 130/329

Біологія

Україн. літ

317

Матем. (А.)

 130/329

Біологія

3

Українська  мова

315

Географія

401

4

Українська  мова

331

Технологія

315

5

Фізика

412

Українська  мова

331

6

Фізика

412

Українська  мова

331

7

Інформатика

300/301

Фізика

412

8

 

 

 

 

Четвер

1

Англійська мова

414

Англійська мова

338

2

Англійська мова

414

Англійська мова

338

3

Фізична культура

236

Всесвітня історія

411

4

Технологія

303

Зарубіжна література

332

5

Географія

411

Фізична культура

236

6

Матем. (Г.)

315

Хімія

303

Матем(Г.)

315

  Матем. (Г.)

 315

Хімія

303

 Матем. (Г.)

315

7

Матем. (Г.)

315

 

Матем(Г.)

315

   Матем. (Г.)

   313

 

 Матем. (Г.)

315

8

 

 

 

 

П’ятниця

1

Україн. літ

317

Матем. (Г.)

329/332

Хімія

303

Україн. літ

317

Матем. (Г.)

329/332

Хімія

303

2

Україн. літ

317

Матем. (Г.)

329/332

Хімія

303

Україн. літ

317

Матем. (Г.)

329/332

Хімія

303

3

Всесвітня історія

224

Фізика

412

4

Зарубіжна література

315

Фізика

412

5

Англійська мова

414

Англійська мова

338

6

Хімія

303

Історія України

   411/130

Хімія

303

Історія України

411/130

7

 

Історія України

 411/130

 

Історія України

411/130

8

 

 

 

 

                             

 

 

 

«Погоджено»                                                              Розклад занять                                 «Затверджено»

                 на  І СЕМЕСТР  2019-2020 н.р.

                       Голова ПК________ Коренева Н.П.                                                       Директор ________Спітковська К.В.

День тижн

ур.

11-В

В 1

В 2

В 3

1

Фізика

412

2

Захист Вітчизни

302\1 м

3

Українська мова

317

4

Українська мова

317

5

Історія  України

 411

Матем. (А.)

224/329

  Біологія

1 м

6

Історія України

 411

Матем. (А.)

224/329

  Біологія

7

Фізична культура

236

8

 

 

Вівторок

1

Біологія

312/1м

Українська літ.

331

2

Біологія

  312/1м

 Українська літ.

  331

3

Історія України

411

Матем. (Г.)

401/329

Біологія

1 м

4

Англійська мова

340

5

Матем (А.)

405

Українська літ

317

Матем (А.)

405

6

Матем (А.)

405

Українська літ

317

Матем (А.)

405

7

Англійська мова

340

8

 

 

Середа

1

Українська літ

317

Матем. (А.)

130/329

Біологія

2

Українська літ

317

Матем. (А.)

130/329

Біологія

3

Українська мова

317

4

Українська мова

317

5

Географія

401

6

Фізична культура

236

7

Технологія

327

8

 

 

Четвер

1

Англійська мова

340

2

Англійська мова

340

3

Фізика

412

4

Інформатика

300/301

5

Фізика

412

6

Матем (Г.)

315

Хімія

303

Матем (Г.)

315

7

Матем (Г.)

315

 

Матем (Г.)

315

8

 

 

 

1

Україн. літ

317

Матем. (Г.)

329/332

Хімія

303

 

2

Україн. літ

317

Матем.(Г.)

329/332

Хімія

303

3

Зарубіжна література

405

4

 Всесвітня історія

303

5

Англійська мова

340

6

Хімія

303

Історія України

411/130

7

 

Історія України

411/130

8