Практичне заняття від наших партнерів Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) в місті Києві відвідали наші  10-ті класи разом з вчителем Захисту Вітчизни Лисаченко В.В.  На занятті учнів теоретично та практично навчали, як звичайна людина за допомогою підручних засобів може допомогти потерпілому, поки не прибудуть медики. 
Дякуємо голові організації ГРЕБЕНЧУКОВІЙ АЛЬОНІ СЕРГІЇВНІ!

Надзвичайний рівень пожежної небезпеки у столиці протримається із 2 квітня до 5 травня.
Саме тому 1-В клас приготував корисний лепбук на тему "Пожежна безпека".
Тож і фахівці, і наші першачки закликають киян максимально обережно поводитися з вогнем, особливо в лісопаркових зонах і нагадують про правила поведінки у разі виникнення пожежі.
Бережіть себе!

В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та напередодні Дня охорони праці в 1-А класі був проведений урок - гра «Безпечна праця – крок у щасливе майбутнє».
Багато нового і цікавого дізнались маленькі школярики. А ще створили свої попереджувальні та забороняючі знаки для уважних і дбаючих про свою безпеку громадян.

В рамках тижня Бежпеки житєдіяльності для учнів 10-х та 11 А класів на уроках Захисту Вітчизни  були проведені  практичні заняття  "Серцево-легенева реанімація". Дякуємо нашій медичній сестрі Шемет В.О.  за допомогу.

День Цивільного Захисту.
‌З метою формування в учнів необхідних складових індивідуальної захищеності людей, а саме: психологічної підготовки адекватно діяти в разі наближення чи виникнення небезпеки, умінь і навичок свідомого прийняття рішень, усвідомлення своїх прав та обов'язків стосовно власного здоров'я, здоров'я оточуючих, надання домедичної допомоги, навчання учнів берегти природу, бачити цілісну картину, пов'язану з довкіллям та аналізувати її 19 квіня 2018р. у нашій гімназії організовано та злагоджено відбувся День Цивільного Захисту.

На уроках учні вчилися розрізняти безпечні та небезпечні ситуації, знайомилися з основними правилами дій при оповіщенні про небезпечну ситуацію, закріплюви вміння уникати небезпек та знаходити правильне рішення. Вчились злагоджено діяти під час евакуації.

«Тренуйсь сумлінно, до незвичайних ситуацій готуйсь на відмінно».

З чого починається безпека

Важливо формувати у власній свідомості та свідомості наших дітей відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки; безпечної поведінки вдома, на вулиці, у повсякденному житті.