Оприлюднено рекомендації щодо проведення ЗНО в умовах карантину.

 

     Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Відтак основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня.

До 4 червня 2020 року на  інформаційних сторінках будуть розміщені запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Add headline

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. I'm a great place for you to tell your story and let your visitors know a little more about you.

ЗНО для абітурієнтів ВАЖЛИВО

Інформацію,

щодо ЗНО з  географії 2020,

а також програму зовнішнього  незалежного  оцінювання з географії , можна знайти за посиланням 

http://testportal.gov.ua/proggeo/

Інформацію,

щодо ЗНО з  БІОЛОГІЇ 2020,

а також програму зовнішнього  незалежного  оцінювання з БІОЛОГІЇ , можна знайти за посиланням 

http://testportal.gov.ua/progbio/

Інформацію,

щодо ЗНО з математики 2020,

а також програму зовнішнього  незалежного  оцінювання з математики, можна знайти за посиланням 

http://testportal.gov.ua/progmath/

Інформацію,

щодо ЗНО з історії України 2020,

а також програму зовнішнього  незалежного  оцінювання з історії України, можна знайти за посиланням 

http://testportal.gov.ua/progist/

Інформацію,

щодо ЗНО з української мови та літератури  2020,

а також програму зовнішнього  незалежного  оцінювання з української мови та літератури, можна знайти за посиланням

http://testportal.gov.ua/programe/

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів.

Що я знаю з певного предмета, який у мене рівень підготовки, скільки тестових балів я можу набрати під час ЗНО, над чим мені потрібно ще попрацювати… На ці та інші запитання щороку випускники закладів освіти задовго до ЗНО можуть отримати відповідь під час пробного ЗНО.

Участь у пробному тестуванні дає можливість учасникам попрацювати з тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року,  попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання та навчитися ефективно розподіляти час.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 3 до 24 січня 2020 року. Зареєструватися можна буде на сайті  https://kyivtest.org.ua/probne-zno/

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника буде оголошено до 11 грудня сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки – МОН просить освітян на місцях якомога ширше інформувати про це батьків та учнів, а Державна міграційна служба доручила своїм територіальним органам сприяти школярам в оформленні документів. Відповідні лист МОН та доручення ДМС були розіслані в департаменти (управління) освіти обласних адміністрацій та КМДА та обласні управління ДМС.

Так, зараз паспорт вперше оформлюється після досягнення особою 14-річного віку. Для таких громадян ця адмінпослуга є безкоштовною.

Для отримання ID-картки потрібно не пізніше, ніж через місяць після досягнення учнем 14 років, звернутися до:

  • територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання;
  • або до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів.

Окрім цього, питання своєчасного отримання паспорта є актуальним для тих школярів, які 2019 року планують вступати на молодшого спеціаліста чи молодшого бакалавра після 9-го класу.

Зокрема, під час подання заяви на вступ необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, і подати його копію. 

Інформацію, щодо ЗНО з історії України 2019, а також програму зовнішнього  незалежного  оцінювання з історії України, можна знайти за посиланням >>>Український центр оцінювання якості освіти<<<

Інформацію, щодо ЗНО з англійської мови 2019, а також програму зовнішнього  незалежного  оцінювання з англійської мови, можна знайти за посиланням >>>Український центр оцінювання якості освіти<<<

Інформацію, щодо ЗНО з фізики 2019, а також програму зовнішнього  незалежного  оцінювання з фізики, можна знайти за посиланням >>>Український центр оцінювання якості освіти<<<

Інформацію, щодо ЗНО з біології 2019, а також програму зовнішнього  незалежного  оцінювання  з біології, можна знайти за посиланням >>>Український центр оцінювання якості освіти<<<

Інформацію, щодо ЗНО з географії 2019, а також програму зовнішнього  незалежного  оцінювання  з географії, можна знайти за посиланням >>>Український центр оцінювання якості освіти<<<

Інформацію, щодо ЗНО з хімії 2019, а також програму зовнішнього  незалежного  оцінювання  з  хімії, можна знайти за посиланням >>>Український центр оцінювання якості освіти<<<

Пропонуємо ознайомитися із ключовими питаннями організації ЗНО-2019.

Для цього переходьте за посиланням →→→#ЗНО_проведення←←← та →→→#ЗНО_реєстрація←←←

Графік основної сесії ЗНО -2019

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

Український центр оцінювання якості освіти - вся найсвіжіша та найактуальніша інформація 

саме тут!