Степ-аеробіка

Степ аеробіка – це щось середнє між ходьбою по сходах і класичної аеробікою. Під час тренування зазвичай чергуються аеробні та силові вправи, елементи з латиноамериканських і східних танців.

• При занятті степ аеробікою зміцнюється нервова, дихальна, м'язова і серцево-судинна системи.

• Стабілізується артеріальний тиск і робота вестибулярного апарату.

• Вправи, що входять в комплекс степ аеробіки, тренують всі групи м'язів.

• Чудово коригуються талія і форма ніг.

• За короткий термін ви зможете удосконалити свою фігуру і позбавитися від зайвих кілограмів.

• Ви гарантовано отримаєте заряд відмінного настрою на цілий день.

Керівник: Прокопенко Ольга Валеріївна

Музична мозаїка

Музична мозаїка  – це розширення загального, естетичного та музичного кругозору вихованців; ознайомлення з основними поняттями музичної грамоти, академічного вокально-хорового співу; оволодіння навичками індивідуального, ансамблевого та хорового співу; формування та розвиток: музичної уяви, образного сприйняття музики та емоційне її виконання; музичних, ритмічних, вокальних та акторських здібностей; музично-естетичного смаку; потреби особистості у творчій самореалізації;  виховання любові до вокально-хорового мистецтва, громадсько-патріотичних почуттів, моральних якостей особистості; ціннісних орієнтацій в сфері музичного мистецтва; прагнення до створення комфортного, доброзичливого клімату в колективі. 

Керівник: Гудименко Олена Валеріївна

Оздоровчий волейбол

Оздоровчий волейбол базується на принципі здорового способу життя та шляхам його реалізації у повсякденному житті; зміцнення здоров’я, сприяє правильному фізичному розвиткові та різнобічній фізичній підготовленості; формує самомотивацію на здоровий спосіб життя через усвідомлення цінності власного здоров’я та здоров’я оточуючих; прищеплює сталий інтерес до занять волейболом;  виховує у гуртківців впевненість у своїх силах, доброзичливість, самостійність, вольові якості, відповідальність, вміння працювати у команді, вміння запобігати конфліктам, спостережливість, кмітливість, ініціативність, виразність, пластичність, спритність. 

Керівник: Маєвська Анна Володимирівна

Спортивно-бальна хореографія - це  природна грація, пластика, фізична підготовка, почуття міри, доброзичливість та привітність. 

У вихованців гуртка формуються і розвиваються хореографічні та творчі  здібності через   засоби спортивно-бальної хореографії, відбувається формування ціннісних орієнтирів, потреби в творчій самореалізації, духовно-естетичному самовдосконаленні та професійному самовизначенні. 

Керівник: Левіт Ірина Аркадіївна

Вокальний спів.

Вокальне мистецтво є одним із засобів музично-творчого розвитку дітей, яке навчає вокально-хоровим прийомам, формує почуття колективізму і дружби, сприяє гармонійному розвитку особистості, надає естетичного забарвлення духовному життю дитини.  Спів полягає у виконанні мелодії за допомогою голосу людини. Виконавців називають співаками або вокалістами. Вокал є мистецтвом тому, що співак повинен не тільки точно повторити мелодію, написану композитором, а й за допомогою голосу передати всі її відтінки, характер і настрій, не кожна людина здатна на це.

Керівник: Кулешова-Шуст Ярина Миронівна

Шахи

Займаючись грою в шахи, у школярів розвиваються такі якості, як увага, посидючість та винахідливість. За грою в шахи діти вчаться робити певний вибір, вміти достойно перемагати та тримати удар. Ця гра сприяє підготовці дитини до сприйняття дорослого життя. Вони виховують у школярів силу волі, не абияку витримку та загартовують характер. Але, перш за все, в цьому віці, шахи для дитини є цікавим та приємним проведенням часу.

Знайомитися з шахами та розпочинати навчання грі в шахи, потрібно починаючи з початкових класів, має великий позитивний вплив на психічний розвиток дитини. Шахи допомагають в розвитку пам’яті, уваги, мислення та дає задатки у формуванні управляти своєю поведінкою.

Заняття з шахів відкривають дитині шлях до творчості, розвивають комунікативність та відкритість. Завдяки цим урокам у дитини з’являється можливість до самореалізації, вони дозволяють учням розширити коло спілкування і подолати замкнутість.

Керівник: Лякін Сергій Олексійович

Скелелазіння

Скелелазіння  прияє формуванню здорового способу життя, фізичному загартуванню вихованців, зміцненню їх здоров’я, самоствердження, вихованню лідерських якостей. 

Керівник: Астаф'єв Андрій Ярославович

Військово-патріотичний гурток

  З метою формування у здобувачів освіти високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової та демократичноїдержави у гімназії діє  гурток «Захист Вітчизни». 

 Керівник: Астаф'єв Андрій Ярославович

 Гуртківці активно  беруть участь та здобувають перемоги  у організаційно-масових заходах військово-патріотичного спрямування.

 

Лего

ЛЕГО - конструювання, як і інші види діяльності сприяє розвитку не тільки дрібної моторики, а й розвитку мовної активності у дошкільнят. Ігрова форма занять сприяє розвитку у дітей пізнавального інтересу, дозволяє вберегти від зайвого дидактизму, стомлення, активізує часту зміну позицій.

Головною метою в роботі з конструктором «Lego» - є:
Розвиток дрібної моторики рук, стимулюючи в майбутньому загальне мовленнєвий розвиток і розумові здібності.
Навчання правильному і швидкому орієнтуванню в просторі.
Отримання математичних знань про рахунок, форму, пропорції, симетрії.
Розширення своїх уявлень про навколишній світ, архітектуру, транспорт, ландшафт.
Розвиток уваги, здатності зосередитися, пам'яті, мислення.
Навчання уяві, творчому мисленню.
Оволодіння умінням подумки розділити предмет на складові частини і зібрати з частин ціле.
Навчання спілкуванню один з одним, повага свого і чужого праці.

 

Керівники: Бережна Юлія Миколаївна