Сухе валяння

Останнім часом великої популярності набуває новий вид рукоділля - суха ліпка з вовни. Хочеш дізнатися те, які особливості має сухе валяння для початківців? Тоді цей гурток тобі точно стане в нагоді. У цього виду рукоділля є й інші назви: фелтінг (від нім. Felt -«валяти вовну») і фильцевание (від Filtz - «вовна»). Це - захоплююче заняття, в процесі якого ти можеш навчитися майструвати сувеніри, іграшки, прикраси і навіть одяг.

Керівник: Скопець Людмила Андріївна

Степ-аеробіка

Степ аеробіка – це щось середнє між ходьбою по сходах і класичної аеробікою. Під час тренування зазвичай чергуються аеробні та силові вправи, елементи з латиноамериканських і східних танців.

• При занятті степ аеробікою зміцнюється нервова, дихальна, м'язова і серцево-судинна системи.

• Стабілізується артеріальний тиск і робота вестибулярного апарату.

• Вправи, що входять в комплекс степ аеробіки, тренують всі групи м'язів.

• Чудово коригуються талія і форма ніг.

• За короткий термін ви зможете удосконалити свою фігуру і позбавитися від зайвих кілограмів.

• Ви гарантовано отримаєте заряд відмінного настрою на цілий день.

Керівник: Прокопенко О.В.

Вокал

Вокал (або спів) – найдавніше музичне мистецтво. Спів полягає у виконанні мелодії за допомогою голосу людини. Виконавців називають співаками або вокалістами. Вокал є мистецтвом тому, що співак повинен не тільки точно повторити мелодію, написану композитором, а й за допомогою голосу передати всі її відтінки, характер і настрій, не кожна людина здатна на це.

Керівник: Гудименко Олена Валеріївна

Військово-патріотичний клуб "Сокіл"

Керівник: Лисаченко Володимир Васильович

Карате

Карате́ (яп. 空手, «порожня рука»/«голіруч») або Карате́-до́ є бойовим мистецтвом, що розвинулося з рукопашних китайських бойових мистецтв цюань-фа та мистецтв островів Рюкю. Карате, у загальному, — це мистецтво ударів.

Удари наносяться як руками (кулаками, ребром долоні, відкритою рукою, ліктями), так і ногами (стопами, колінами). В різних стилях карате також вчать ударам в больові точки та життєво важливі ділянки, використанню захватів, викручуванню суглобів, замкам, утримуванням та кидкам. Людину, що практикує карате, називають каратистом.
Тому учні коли освоюють вправи із карате керівник дає чітку інформацію де ці вправи можна використовувати.

Керівник: Сергєєв Андрій

Шахи

Займаючись грою в шахи, у школярів розвиваються такі якості, як увага, посидючість та винахідливість. За грою в шахи діти вчаться робити певний вибір, вміти достойно перемагати та тримати удар. Ця гра сприяє підготовці дитини до сприйняття дорослого життя. Вони виховують у школярів силу волі, не абияку витримку та загартовують характер. Але, перш за все, в цьому віці, шахи для дитини є цікавим та приємним проведенням часу.

Знайомитися з шахами та розпочинати навчання грі в шахи, потрібно починаючи з початкових класів, має великий позитивний вплив на психічний розвиток дитини. Шахи допомагають в розвитку пам’яті, уваги, мислення та дає задатки у формуванні управляти своєю поведінкою.

Заняття з шахів відкривають дитині шлях до творчості, розвивають комунікативність та відкритість. Завдяки цим урокам у дитини з’являється можливість до самореалізації, вони дозволяють учням розширити коло спілкування і подолати замкнутість.

Керівник: Лякін Сергій Олексійович

Ізостудія

Мистецтво взагалі, а живопис  зокрема, займають величезне місце в житті людини. Здатність до творчості, до створення витворів мистецтва — істотна відмінність роду людського від іншого живого світу. У ряду видів мистецтва живопису належить особливе місце. Запитаєте чому? Відповім так.

Не кожна дитина тягнеться до пера і паперу, щоб писати вірші або прозу. Не кожен хоче грати на роялі або скрипці. Але немає дитини, яка б не намагалася малювати. І ще одне: із глибини століть до нас дійшли свідчення про живописні спроби древніх цивілізацій. Наскельні малюнки, розпис предметів побуту — чи це не перший крок до шедеврів Рафаеля?

 

Керівник: Троць Олена Володимирівна

Лего

ЛЕГО - конструювання, як і інші види діяльності сприяє розвитку не тільки дрібної моторики, а й розвитку мовної активності у дошкільнят. Ігрова форма занять сприяє розвитку у дітей пізнавального інтересу, дозволяє вберегти від зайвого дидактизму, стомлення, активізує часту зміну позицій.

Головною метою в роботі з конструктором «Lego» - є:
Розвиток дрібної моторики рук, стимулюючи в майбутньому загальне мовленнєвий розвиток і розумові здібності.
Навчання правильному і швидкому орієнтуванню в просторі.
Отримання математичних знань про рахунок, форму, пропорції, симетрії.
Розширення своїх уявлень про навколишній світ, архітектуру, транспорт, ландшафт.
Розвиток уваги, здатності зосередитися, пам'яті, мислення.
Навчання уяві, творчому мисленню.
Оволодіння умінням подумки розділити предмет на складові частини і зібрати з частин ціле.
Навчання спілкуванню один з одним, повага свого і чужого праці.

 

Керівники: Бережна Юлія Миколаївна

Бальні танці

У житті будь-якого батька рано чи пізно настає час, коли необхідно приймати рішення про те, де буде займатися дитина — у спортивній секції, театральної студії або в художній школі. Ви є батьками прекрасного хлопчика, але злегка сором'язливого і невпевненого в собі? Або ж ваше чадо — дівчинка, яка мріє стати принцесою? В такому випадку вам варто розглянути такий варіант, як спортивні бальні танці для дітей.

Напевно всі без винятку хоча б один раз в житті бачили виступ танцюристів. Погодьтеся, що це дуже захоплююче видовище — гнучкість, пластичність, граціозність партнерів викликають щире захоплення. Але ж всі зірки бальних танців починали свій шлях на вершину успіху саме в юному віці, коли їм відчинила двері школа бальних танців для дітей.

Керівник: Левіт Світлана Аркадіївна