Самоврядування гімназії

«Покоління Z» 

Кожен з нас особливий, кожен з нас лідер. А разом ми творимо секунди єдності, хвилини щастя, години лідерського життя. Ми, старости гімназії 107 "Введенська", ніби той механізм, який завжди демонструє свою злагодженість і абсолютну точність. Кожна деталь в ньому виконує свою індивідуальну функцію, робить свій внесок у призначення всього механізму.  Кожен лідер старостату, це вагома частина одного цілого. Якщо якась деталь  завдає збою, то від цього потерпає власне  весь механізм.

Разом, ми творимо історію Покоління Z в team107.

 Ми всі одна сім’я,

Єдина ми родина.

Багато різних “Я”-

Всі разом-Україна!

 

«Ми живемо тим, що отримуємо, але творимо життя тим, що віддаємо»

(с) Вінстон Черчіль.


Призери України, фіналісти найпрестижнішого турніру Англії – Блекпул в категорії Ювенали, півфіналісти Європи зі спортивних бальних танців наші учні Георгій і Злата Влаєви!

Вітаємо наших дівчаток!         Юлю Малішевську (10 Б), Людмилу Подлевську (10 Б), Соню Предко (8 А), Владу Спітковську (8 Б), що не полінувалися, не злякалися, заповнили анкету, НАПИСАЛИ МОТИВАЦІЙНИЙ лист, відправили на конкурсний відбір і...пройшли!!!

13-14 жовтня відбудеться Хакатон для школярок "Hack4Good 2.0: Як зробити STEM-професії цікавими для дівчат?", організований Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та компанією SAP за ініціативи Дівчата STEM.

Вітаємо ученицю 11го класу Друян Софію та випускника 2018 року Василиківа Михайла! Сьогодні їм присвоєно звання Майстри Спорту Міжнародного класу!!! Бажаємо досягти ще вищих вершин, бо ваша наполегливість, майстерність є вашою окрасою. Так тримати!!! Пишаємося вами!!!!😍😘

У Києві відбувся чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат до 17 років.

Змагання, у яких взяли участь понад 300 юних спортсменів з різних регіонів України, відбулися у приміщеннях басейну ЗСУ (плавання – триборство і плавання – двоборство) і легкоатлетичного манежу Київської міської ШВСМ (лазер-ран –триборство і біг- двоборство).

Вітаємо ученицю 7 Б класу нашої гімназії Гришину Марію з перемогою!

Учні нашої гімназії Друян Софія (10-а) та Василиків Михайло (11-а) брали участь у турнірі Capital Cup Moscow, де команда України посіла першість Росії. Вітаємо!!! Пишаємося! Ви наша гордість!

World Hits 2018

Діалог держав - 2017. Гімназія №107 "Введенська". Великобританія

Сьогодні, 14 травня, гімназія 107 "Введенська " представляла три команди на восьмому щорічному фестивалі "ROBOTICA", в рамках якого команди FIRST LEGO League представляли власні проекти. Вітаємо з перемогою в номінації "Найактивніша команда"!

 Костенко Анна! гімнастка тендітна,

Ніжна і мила, ніби та квітка!

Уже в арсеналі значна  перемога!

Тож буде упішна спортивнадорога!

Наша Маша-радість наша!

Дзюдоїстка наша Маша!!!

Перемоги здобуває,

Ми ж за неї вболіваєм!

Маша! Скоріше вітання приймай!

І завжди упевнено перемагай!

Справжній спортсмен! Гордість для нас!

Гордиться гімназія, поважає весь клас!

Здобутків  у боксі серйозних бажаєм

І за чемпіона  ми всі вболіваєм!!!

 

Юсіф Шахмарданов! Ти - наш чемпіон!!

Вітаємо з перемогою!

Ми з перемогою пару вітаємо!

Нових перемог їм щиро  бажаємо!

Софія та Іван - пара чудова!

До слави і звершень відкрита дорога!!!