«Сім’я-це місце, де народжується життя. І ніколи не згасає любов». 😍7-а клас 🤩та Баріяцька Валерія у Міжнародний день родини бажають усім злагоди 💞,миру 🌞,затишку 🌻 та взаємної підтримки.👪

Привітання від Богдан Кононенка, 8 Б

Життя-це рух, тож рухаємось з драйвом😉

КРУТИ. БОРОТЬБА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!

І знов, у котрий це вже раз,
Зійшлися ми в одній родині,
Щоб пом’януть той славний час,
Коли в офіру Батьківщині
Себе принесли кращі з нас.
Нема любові понад ту,
Що окропила кров’ю Крути,
І ту гарячу кров святу
Повік Вкраїні не забути.

Крути… Символ героїзму і відданості нашого юнацтва, символ національної трагедії. Цвіт української молоді, Герої, які склали іспит зрілості, ставши в обороні української Волі і Державності…

Цвіту нашого народу, його славним синам і дочкам, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас, — життя,— присвячувався наш сьогоднішній захід від учнівського самоврядування Покоління Z.
Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі. Вони – студенти, курсанти, школярі – без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу. В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це – символ нескореного духу нашої нації. Нехай пам'ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною, а подвиг буде прикладом, як треба любити свою Батьківщину.

Слава, слава Україні і її народу,
Що своїм життям безцінним захищав свободу,
Що довідну самостійність розумом відстояв,-
Тричі слава Україні і її героям !

Я люблю Україну!

В єдності сила!

22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України.

Вже п’ятий рік поспіль 22 січня у День Соборності України учні та вчителі об’єдналися в ланцюг єдності й виконали гімн України.

Учні на уроках проходили квести, виконували проекти, працювали в творчих групах, співали пісні про Україну і міркували над тим, що таке "соборність",  як це - любити свою країну, знімали відео-привітання та відеосюжет "Історія свята".

З Днем Соборності, Україна! В єдності наша сила!

Покоління Z в #team107 вітає всіх з початком ІІ семестру.

Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен наш день, кожен наш крок. Загальновідомо, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави. Нехай цей семестр відкриє нам, учням, нові горизонти пізнання себе і світу, вас, вчителі, надихне нашими успіхами, а, вас батьки, гордістю за своїх дітей. Давайте разом творити яскраве життя гімназійної родини! І тоді, кожен із нас матиме у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати а й основам великої науки – життя.
З початком нового ІІ семестру.
Шукай собі долю, а гімназії славу!

Традиційно 01 грудня 2019 року у гімназії № 107 «Введенська» відбувся  ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з ПРАВОЗНАВСТВА.

Перед учасниками олімпіади  з напутнім словом виступили:

-           голова журі Наровлянський Олександр Данилович, вчитель-методист, заслужений учитель України, автор підручників з правознавства, кандидат педагогічних наук;

-           Олександр Данилович передав слово своєму колишньому учневі (свого часу багаторазовому переможцю олімпіад з правознавства)  Олексію Сергійовичу Дніпрову, що є випускником 124 школи Подільського району, а сьогодні  -  керівник апарату Офісу Президента України, кандидат юридичних наук.  У своєму виступі Олексій Сергійович наголосив про важливість формування правової культури та правової свідомості  у підростаючого покоління;

-           член журі, вчитель правознавства ліцею № 100 «Поділ», заслужений учитель України Лоха Людмила Олексіївна;

-           постійний член журі,    випускниця школи № 107 Подільського району 1997 року  Пристинська Галина - золота медалістка (свого часу - переможниця олімпіади з правознавства 1996 року), наша гордість, що  з відзнакою закінчила юридичний факультет Національного університету ім. Тараса Шевченка, а 7 листопада 2019року захистила кандидатську дисертацію на тему "Правова охорона та використання рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів диких тварин" в інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.

 

Малі олімпійські ігри 2019!

В рамках місячника превентивного виховання "Молодь за здоровий спосіб життя», тематичного тижня “Зроби свій вибір на користь здоров’ю” та з метою  популяризації здорового способу життя, зміцнення їх здоров’я, популяризації спортивних ігор, запобігання шкідливих звичок серед учнівської молоді 29 листопада 2019 року  у спортивній  залі гімназії відбулися  змагання з малих Олімпійських ігор для учнів 3-4-х класів.

Citius, Altius, Fortius!

Всесвітня акція "16 днів проти насильства"

Найвища цінність – життя, саме тому наш заклад  приєднується до світової ініціативи “16 днів проти насильства”. 

Метою акції   є привернення уваги суспільства до проблеми, про яку часто мовчать – насильство. Основним завданням на сьогодні є формування світогляду з нульовою терпимістю до насильства, розвиток таких ціннісних життєвих навичок,як толерантність, повага, підтримка, порядність, гармонійне спілкування.

 

Вітаємо!

Команду 7-х, 10-х,11-х класів та вчителя Захисту Вітчизни Андрія Ярославовича Астф'єва з м. командним місцем (серед 18 команд Подільського району) у районному етапі Міських змагань з вогневої підготовки присвячених Дню Збройних Сил України.

Окреме вітання учню 11 В класу Олегу Тертицькому, що виборов 15 м. (з 61) в індивідуальному заліку на етапі змагань "Стрільба з пневматичної гвинтівки"

Приєднуємося до ініціативи:
"У НОВИЙ РІК БЕЗ ПЛАСТИКУ!"
Ми пройшли успішну реєстрацію і розпочинаємо збір пластику.
Пластик обов’язково повинен бути:
- промаркований як HDPE (це пластик з номером «2» / «02» у трикутнику та / або написом   «HDPE» / «PE-HD» під трикутником);

- абсолютно чистим;
- без етикеток та елементів з інших матеріалів (у тому числі й з пластику іншого маркування);
- добре утрамбованим та складеним (пусті пляшки необхідно розрізати або зім’яти, можна
наповнити елементами менших розмірів – кришечками).
Необхідна кількість пластику: 5 кг.
Терміни збору пластику: 12 листопада – 26 грудня.

«16 днів проти насильства»

25 листопада в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» старший лейтенант поліції, старший інспектор відділу зав’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві (шкільний офіцер поліції) Л. Б. Занюк провела для  педагогічного колективу гімназії № 107 «Введенська» педагогічно-правове тренінг з протидії  домашньому насильству.

#ДійПротиНасильства

Колектив учнів 7-А класу: Андрійчук Марта, Михайленко Дарія, Білоус Софія, Боровик Аріна, Яковенко Паша та учениця 6-Б класу Федорчук Майя вирішили приєднатися до флешмобу #врятуємо_планету_разом
Робота кипіла цілий тиждень і ось нарешті ми отримали мапу нашої рідної України, створеної з пластикових кришечок. Результатом залишились дуже задоволені!
Піклуймося про нашу рідну землю!!!

13 квітня 2019 року на базі нашої гімназії відбувається фінальне позашкільне заняття «Екошкола» від ПАТ «Фармак» у співпраці з ГО «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» для учнів середніх та старших класів навчальних закладів Подільського району міста Києва. О 10:30 стартував захисту проектів проекту "Екошкола". Комісія з оцінки екопректів вже ознайомилася з проектними заявками, тому на даний момент від учасників залежить тільки презентація. МИ ВБОЛІВАЄМО ЗА НАШУ КОМАНДУ! Паша Яковенко (7 А клас), Богдан Кононенко (7 Б клас) і наша незрівняна Марія Еланівна Сказатна #шукай_собі_долю_гімназії_славу

В рамках тижня математики і вивчення теми з гоеметрії "Куля та сфера", учні 11 класів вивчали властивості даних фігур і виготовили моделі.

Учень 10-Б класу, Пасічник Дмитро, переможець Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, IV етап якої відбувся в місті Івано-Франківськ.

Вітаємо з перемогою!

АТЕСТАТ ЗМІНИЛИ НА СВІДОЦТВО – ДОКУМЕНТ ПРО ОТРИМАННЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МАТИМЕ ІНШУ НАЗВУ, А ТАКОЖ СТАНЕ ДОСТУПНІШИМ ДЛЯ ОСІБ З ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ.

Вся інформація на сайті

>>> Міністерства освіти і науки України <<<

Currently... Our dear students are participating in the Final of the First Championship of English. Keep your fingers crossed.

Команда учнів  нашої гімназії бере участь у Першому чемпіонаті з англійської мови, який КМДА проводить спільно з командою наймасовішого освітнього проекту України “Lingva.Skills”. МИ у ФІНАЛІ чемпіонату серед близько 400 учнів з 32 шкіл Києва.

“Бажаю учасникам чемпіонату успіхів. Тримаємо кулаки за вас! Не хвилюйтеся і зосередьтеся. Перемоги вам!”, - звернувся до учнів Віталій Кличко відкриваючи мовний чемпіонат.

Змагання відбуваються в рамках проекту-переможця Громадського бюджету – 2018 “Київ заговорить англійською”.

За кожним успіхом - ТИТАНІЧНА ПРАЦЯ КОМАНДИ!

Перемога нашої команди "Розряд 220 V" у проекті «STEM: Професії майбутнього» від Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та «СТЕМ-КОАЛІЦІЯ» за підтримки партнерів: Melexis, SAP,
ЕнергоАТОМ, що стартував 15 лютого. #team107

З метою формування у підростаючого покоління свідомого ставлення до свого здоров’я, як домінантної людської цінності, навичок свідомого та поважного ставлення до збереження здоров’я і життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності з 23 по 28 квітня 2018 року у нашій гімназії проводився Тиждень безпеки життєдіяльності. В рамках тижня були проведені:

  • в 1-А класі (вчитель Романченко О.О.) був проведений урок - гра «Безпечна праця – крок у щасливе майбутнє». Багато нового і цікавого дізнались маленькі школярики. А ще створили свої попереджувальні та забороняючі знаки для уважних і дбаючих про свою безпеку громадян;

  • учні 1 Г класу разом з вчителем Головко Р.П. працювали над міні-проектом "Сам удома";
  • вчитель Алексєєва І.П.  разом з батьками  до Дня охорони праці підготувати незвичайний урок  для учнів 1 Б класу;
  • учні  2 - Б класу (вчитель  Ященко Т.О.)  на уроці основ здоров`я працювали над темою  "Безпека дитини в школі, на вулиці та вдома";
  • урок у формі рольових ігор на тему "Небезпечні життєві ситуації в побуті"  розріграл учні 2 В класу під керівнцтвом вчителя   Купченко О.В.;
  • заняття з 3 Б класом  "Безпека у побуті"  провела  Коренєва Н.П.; 
  •  в 6 А класів  вчитель Кирилова Л.А. провела урок-гру "Безпечна поведінка - запорука нашого здоров`я";
  • культуру безпеки відпрацьовували учні 7-х,8-х та 9-х класів на уроках основ здоров`я "Безпечна поведінка - запорука нашого здоров`я" під керівництвом вчителя Кирилової Л.А.
  • для учнів 10-х та 11 А класів на уроках Захисту Вітчизни (вчителі Лисаченко В.В. та Кирилова Л.А.) із залученням шкільної медичної сестри Шемет В.О. були проведені  практичні заняття  "Серцево-легенева реанімація".   

Дякуємо всім хто долучився до проведення тижня.

Бережімо себе, формуємо разом КУЛЬТУРУ БЕЗПЕКИ!

Центр «Розвиток КСВ» за сприяння Mondelēz International Foundation проводять пілотний етап унікальної програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» серед шкіл Київської і Сумської областей. Інформаційний партнер – Інститут модернізації змісту освіти.
В рамках програми ми розробили план активностей (міні-проектів) на тему здоров’я (здорове харчування, фізична активність і дизайн закладів) і впроваджуємо їх. Ми стали частиною спільноти Healthy Schools.
А головне, і це мета Програми – надихнуть дітей та їх батьків свідомо ставитись до власного здоров’я. Наша гімназія, як зареєстрований заклад, протягом квітня-червня 2018 зможе позмагатися у реалізації власних міні-проектів на тему здоров’я, щоб спільно популяризувати здоровий спосіб життя.
За результатами реалізації міні-проектів трьом найактивнішим закладам освіти буде присуджено гранти на закупівлю обладнання для STEM*-лабораторій на загальну суму 10 000 USD (*STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics): 1 місце – 5000 USD, 2 місце – 3500 USD, 3 місце – 1500 USD.
Гайда з нами! Приєднуйтесь до нашу руху ЗДОРОВ'Я!
#HealthySchools_UA #HS_UA #ЦентрКСВ

17.04.2018 наша команда "Розряд 220V" відвідала перше заняття у рамках проекту "СТЕМ: Професії майбутнього" від Центру «Розвиток Корпоративної соціальної відповідальності». Ми ознайомилися з кризовим центром ДП «НАЕК «Енергоатом», переглянули фільму про специфіку роботи атомних АЕС, ознайомилися з макетами Запорізької АЕС та енергоблока ВВЕР-1000. Це вражаюче!
Культура безпеки - це сучасна ідеологі атомників всього світу.

В селекторній залі Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом» нам розповіли про роботу керівництва Компанії, про планування роботи, про підготовку кадрів для Компанії. Основна місія ДП НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» – це безпечне виробництво електроенергії. «Енергоатом» забезпечує близько 55% потреби України в електроенергії, в осінньо-зимові періоди цей показник сягає 70%.

Наша гімназія стала переможцем у конкурсі "Громадський бюджет -2018" !

Вітаємо всіх нас - ми святкуємо ПЕРЕМОГУ КОМАНДИ!

Наш проект 469 "МЕРЕЖА ХАБІВ. Сучасний освітній простір гімназії 107 "Введенська" виборов заслужену перемогу та знаходиться "на реалізації".

Контролювати реалізацію цього проекту ви можете за посиланням - ТУТ!