Currently... Our dear students are participating in the Final of the First Championship of English. Keep your fingers crossed.

Команда учнів  нашої гімназії бере участь у Першому чемпіонаті з англійської мови, який КМДА проводить спільно з командою наймасовішого освітнього проекту України “Lingva.Skills”. МИ у ФІНАЛІ чемпіонату серед близько 400 учнів з 32 шкіл Києва.

“Бажаю учасникам чемпіонату успіхів. Тримаємо кулаки за вас! Не хвилюйтеся і зосередьтеся. Перемоги вам!”, - звернувся до учнів Віталій Кличко відкриваючи мовний чемпіонат.

Змагання відбуваються в рамках проекту-переможця Громадського бюджету – 2018 “Київ заговорить англійською”.

Одинадцять "так" і одне "ні" про

#радіодиктант2018

1. Так, радіодиктант буде. Це буде 9 листопада 2018 року. У п'ятницю. Чудовий спосіб завершити робочий тиждень.
Початок спецпроекту об 11.00. Текст звучатиме з 11.30.

2. Так, радіодиктант звучатиме по радіо і диктуватиметься із радіостудії на Хрещатику, 26. Але його також можна буде дивитися по телевізору, слухати й дивитися на сайтах суспільного радіо і телебачення в Інтернеті. Також планується трансляція у ФБ. Усі деталі будуть викладені ближче до дати. Тому шанси не почути й не написати будуть лише у тих, хто дуже захоче не почути й не написати.

3. Так, текст радіодиктанту готує і диктує Олександр Авраменко. Про що саме текст - ніхто, окрім автора, не знає. Так, можете запитувати, все одно ніхто не скаже.

4. Так, текст радіодиктанту непростий, бо це все ж таки не просто диктант, а мовний флешмоб. Але в ньому (тексті) не буде жодного авторського знака або правила, які не вивчаються у школі до дев'ятого класу.

5. Так, радіодиктанти треба писати від руки:) Набрані у будь-якому текстовому редакторі файли не перевіряються. Навіть якщо ви будете надсилати роботи електронною поштою, надсилати треба скани або фото написаних від руки робіт. Адреси надсилання й умови надсилання будуть оприлюднені до часу проведення акції і звучатимуть безпосередньо перед написанням тексту.

6. Так, ми завжди приймаємо й перевіряємо роботи написані шрифтом Брайля.

7. Так, нічого страшного, якщо ви не встигли написати увесь текст. Як учасники зараховуються усі роботи. Навіть якщо комусь усього п'ять років і вдалося написати лише назву диктанту й намалювати сонечко. Такі випадки були. І вони - прекрасні.

8. Так, будуть організовані різні локації написання радіодиктанту. Але це не значить, що ви не можете організувати свою. Чим більше людей писатиме, тим краще.

9. Так, ви можете не писати радіодиктант. І навіть не розуміти, навіщо це робити. Це ваше право. Але нам про це не обов'язково повідомляти. "Не пишіть" диктант мовчки.

10. Так, радіодиктант - це свято. Велике мовне свято, над яким працює чимало людей. Але наскільки масовим буде свято, залежить від кожного конкретного учасника. Бо десятки тисяч диктантів складаються із листів, які надішле (чи не надішле) кожен із нас.

НІ. Радіодиктант - це не перевірка грамотності. Не її мірило. За нього не ставлять оцінки. І не карають за помилки.
Це єднання навколо мови. Як пафосно б це не звучало.

P.S.
11. Так, і я цього року, як і останні десять років (не може бути, що аж десять!!!) так само працюю над тим, аби, здавалося б, звичайне написання радіодиктанту стало щирим святом і стильним флешмобом для всіх небайдужих.

За кожним успіхом - ТИТАНІЧНА ПРАЦЯ КОМАНДИ!

Перемога нашої команди "Розряд 220 V" у проекті «STEM: Професії майбутнього» від Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та «СТЕМ-КОАЛІЦІЯ» за підтримки партнерів: Melexis, SAP,
ЕнергоАТОМ, що стартував 15 лютого. #team107

Звіт по проекту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» гімназії №107 «Введенська» Подільського району міста Києва. Тиждень перший 23-27.04.2018

З метою формування у підростаючого покоління свідомого ставлення до свого здоров’я, як домінантної людської цінності, навичок свідомого та поважного ставлення до збереження здоров’я і життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності з 23 по 28 квітня 2018 року у нашій гімназії проводився Тиждень безпеки життєдіяльності. В рамках тижня були проведені:

  • в 1-А класі (вчитель Романченко О.О.) був проведений урок - гра «Безпечна праця – крок у щасливе майбутнє». Багато нового і цікавого дізнались маленькі школярики. А ще створили свої попереджувальні та забороняючі знаки для уважних і дбаючих про свою безпеку громадян;

  • учні 1 Г класу разом з вчителем Головко Р.П. працювали над міні-проектом "Сам удома";
  • вчитель Алексєєва І.П.  разом з батьками  до Дня охорони праці підготувати незвичайний урок  для учнів 1 Б класу;
  • учні  2 - Б класу (вчитель  Ященко Т.О.)  на уроці основ здоров`я працювали над темою  "Безпека дитини в школі, на вулиці та вдома";
  • урок у формі рольових ігор на тему "Небезпечні життєві ситуації в побуті"  розріграл учні 2 В класу під керівнцтвом вчителя   Купченко О.В.;
  • заняття з 3 Б класом  "Безпека у побуті"  провела  Коренєва Н.П.; 
  •  в 6 А класів  вчитель Кирилова Л.А. провела урок-гру "Безпечна поведінка - запорука нашого здоров`я";
  • культуру безпеки відпрацьовували учні 7-х,8-х та 9-х класів на уроках основ здоров`я "Безпечна поведінка - запорука нашого здоров`я" під керівництвом вчителя Кирилової Л.А.
  • для учнів 10-х та 11 А класів на уроках Захисту Вітчизни (вчителі Лисаченко В.В. та Кирилова Л.А.) із залученням шкільної медичної сестри Шемет В.О. були проведені  практичні заняття  "Серцево-легенева реанімація".   

Дякуємо всім хто долучився до проведення тижня.

Бережімо себе, формуємо разом КУЛЬТУРУ БЕЗПЕКИ!

 27 квітня 2018 року відбулися змагання з футболу між 6-ми класами! Футбол надзвичайно цікавий вид спорту, який всебічно розвиває людину фізично, а також  загартовує характер і волю. Багато адреналіну, виплеск емоцій, сила духу, переживання, драйв, жага до перемоги...три жовті картки.

 У підсумку ВІТАЄМО  

І м. 6 В кл.  

ІІ м. 6 А кл.

 ІІІ м. 6 Б кл. 

Цього тижня відбулися змагання з піонерболу серед наших 4-х класів. Учасників переповнювали емоції та бажання перемогти, гра не завжди виходила і часто шальки терезів схилялись на бік то однієї, то іншої команди. Але у напруженій боротьбі перемогу одержав 4 А клас. 

24 квітня відбулися спортивні змагання з піонерболу серед учнів 3-х класів. 

Цікаве, видовищне й динамічне спортивне дійство неабияк захопило

не лише учасників, а й уболівальників.  Гра була захоплюючою, команди запекло змагалися за перемогу. Змагання принесли усім позитивні враження та неповторні емоції!  Учасники показали високий рівень фізичної підготовки, за що ми щиро вдячні вчителю фізичної  культури

 Реєнтенко Марині Анатоліївні!

Центр «Розвиток КСВ» за сприяння Mondelēz International Foundation проводять пілотний етап унікальної програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» серед шкіл Київської і Сумської областей. Інформаційний партнер – Інститут модернізації змісту освіти.
В рамках програми ми розробили план активностей (міні-проектів) на тему здоров’я (здорове харчування, фізична активність і дизайн закладів) і впроваджуємо їх. Ми стали частиною спільноти Healthy Schools.
А головне, і це мета Програми – надихнуть дітей та їх батьків свідомо ставитись до власного здоров’я. Наша гімназія, як зареєстрований заклад, протягом квітня-червня 2018 зможе позмагатися у реалізації власних міні-проектів на тему здоров’я, щоб спільно популяризувати здоровий спосіб життя.
За результатами реалізації міні-проектів трьом найактивнішим закладам освіти буде присуджено гранти на закупівлю обладнання для STEM*-лабораторій на загальну суму 10 000 USD (*STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics): 1 місце – 5000 USD, 2 місце – 3500 USD, 3 місце – 1500 USD.
Гайда з нами! Приєднуйтесь до нашу руху ЗДОРОВ'Я!
#HealthySchools_UA #HS_UA #ЦентрКСВ

Друге заняття, що відбулося 23.04.2018, по програмі "STEM-професії майбутнього" завершене! Наша команда "Розряд 220V" відвідала аварійно-технічний центр (відокремлений підрозділ державного підприємства "Національна енергогенеркюча компанія "ЕНЕРГОАТОМ"). Мета створення підрозділу: забезпечення постійної готовності України до швидких та ефективних дій у разі виникнення аварій на підприємствах атомної енергетики і промисловості відповідно до міжнародних зобов'язань України та вимог Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) щодо створення національної системи ліквідації наслідків ядерних катастроф і аварій. Також виконання окремих видів робіт з виведення з експлуатації та консервації ядерних установок і об'єктів, призначених для використання ядерних технологій та поводження з радіоактивними відходами.

Вкотре вражає як, незважаючи на небезпеку, що супроводжує дані професії, відповідальність яка тисне – працівники з любов`ю та гордістю розкривають підростаючому поколінню особливості своєї роботи.

З новими знаннями та яскравими враженнями на підкорення нових вершин! Р.s. дякуємо Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за розвиток зв’язків між школами та компаніями. За можливість об’єднати теорію та практику.

 

17.04.2018 наша команда "Розряд 220V" відвідала перше заняття у рамках проекту "СТЕМ: Професії майбутнього" від Центру «Розвиток Корпоративної соціальної відповідальності». Ми ознайомилися з кризовим центром ДП «НАЕК «Енергоатом», переглянули фільму про специфіку роботи атомних АЕС, ознайомилися з макетами Запорізької АЕС та енергоблока ВВЕР-1000. Це вражаюче!
Культура безпеки - це сучасна ідеологі атомників всього світу.

В селекторній залі Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом» нам розповіли про роботу керівництва Компанії, про планування роботи, про підготовку кадрів для Компанії. Основна місія ДП НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» – це безпечне виробництво електроенергії. «Енергоатом» забезпечує близько 55% потреби України в електроенергії, в осінньо-зимові періоди цей показник сягає 70%.

14 квітня команди нашої гімназії: 5-х класів "Форсаж", 6-х класів "Максиму" та 7-х класів " Phenom" взяли участь у II міжшкільному логіко-математичному турнірі "STEM at school" .

STEM – освітня технологія, що поєднує в собі кілька предметних областей та є інструментом розвитку критичного мислення, дослідницьких компетенцій і навичок роботи у команді.

Змаганя відбувалися за програмою *PISA (Programme for International Student Assessment) – система міжнародного оцінювання учнів, що визначає, як учень зможе використовувати знання й уміння, отримані у школі, за можливих життєвих труднощів і викликів. 

  Результати:

ІІІ м. виборола команда "Максиму" (6 кл);

ІV м. зайняла команда "Форсах" (5 кл);

V м. у команди " Phenom"

 

команда "Phenom"

Команда "Форсаж"

клманда "Максимум"

06 квітня з метою недопущення приймання недоброякісних продуктів харчування та продовольчої сировини до їдальні, забезпечення якіснокого харчування учнів гімназії та охорони їхнього життя і здоров'я комісія, до складу якої входили представники адміністрації, батьків та вчителів, сестра медична.

Кращі музеї Києва та Київської області, читати за 

→ → → цим посиланням ← ← ←

News 107

Випуск №3

News 107

Випуск №2

News 107

Випуск №1

Флешмоб "Ланцюг єднання" – єднання думок, сердець та прагнень усіх українців, що наша Україна – Єдина!

З Днем Соборності, з Днем Злуки! Загальношкільний ланцюг єднання!!Пам'ятаємо завжди, наша сила - у єдності!

Привітання 10-Б з Днем соборності України.

" В останній день осені початкова школа гімназії радо відчинила двері своїм гостям! 
Від усього серця хочу подякувати всім батькам, що попри зайнятість знайшли час завітати до своїх дітей і прожити сьогоднішній день поруч з ними! Сподіваюсь, що цей день надовго запам'ятається маленьким школярам та вам, шановні батьки! Бо адміністрація гімназії та весь педагогічний колектив ще раз довели, що школа - дуже цікава країна, в якій і звичайний робочий день може бути надзвичайно святковим! "

Заступник директора початкової школи Олена Олексіївна Романченко

Наша гімназія стала переможцем у конкурсі "Громадський бюджет -2018" !

Вітаємо всіх нас - ми святкуємо ПЕРЕМОГУ КОМАНДИ!

Наш проект 469 "МЕРЕЖА ХАБІВ. Сучасний освітній простір гімназії 107 "Введенська" виборов заслужену перемогу та знаходиться "на реалізації".

Контролювати реалізацію цього проекту ви можете за посиланням - ТУТ!